Absolwenci z najwyższą średnią – studia II stopnia

Niżej (za zgodą zainteresowanych) podane są dane osobowe studentów Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn, którzy obecnie są na ostatnim roku studiów II stopnia i mają najwyższą średnią na swojej specjalności.

 

Kierunek Automatyka i Robotyka

Specjalność Automatyka Przemysłowa

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Walczyński Bartłomiej 4,67 bartek.walczynski94@gmail.com
2 Warot Filip 4,58 Warotfilip@gmail.com
3 Giersz Kamil 4,53 giersz.kamil@gmail.com, tel. 793 230 269
4 Lisowski Piotr 4,17 plisowski2@gmail.com
5 Salwa Maciej 4,13 macieks1515@wp.pl, tel. 664 415 789

 

Kierunek Mechanika i Budowa Maszyn

Specjalność  Eksploatacja maszyn i urządzeń przemysłowych

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Szczepańska Jolanta 4,07 j.szczepanska41@gmail.com, tel. 725 566 246

 

Specjalność Inżynieria Materiałów Metalowych i Spawalnictwo

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Kowalski Michał 4,55 mkowalski9518@gmail.com, tel. 725 173 330
2 Badowska Ilona 4,48 badowska.ilona94@gmail.com, tel. 694 467 963

 

Specjalność Komputerowe Wspomaganie Wytwarzania

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Pokrzywińska Ewelina 4,62 e.pokrzywinska@gmail.com, tel. 726 755 729
2 Barteczko Anna 4,41 annabarteczko@gmail.com
3 Madejski Paweł 4,38 p.madejski8@gmail.com, tel. 798 495 267

 

Kierunek Transport

Specjalność Logistyka i Spedycja

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Kalinowski Artur 4,68 kalinowski9@outlook.com
2 Kozińska Monika 4,68 monikakozinska5@gmail.com
3 Bryżys Paulina 4,55 paulinabryzys@o2.pl
4 Rzędowski Hubert 4,36 hubertrz95@interia.pl
5 Rybak Patrycja 4,27 patrycja_rybak55@wp.pl
6 Chyla Dominika 4,15 dominika.chyla@gmail.com, tel. 726 829 915
7 PoddębniakPaweł 4,11 poddebniakp@gmail.com, tel. 517 533 641

 

Specjalność Transport Samochodowy

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Gruszczyński Michał 4,73 michalgruszczynski95@gmail.com, tel. 518 633 097
2 Bugajniak Norbert 4,42 nbugajniak@wp.pl