Absolwenci z najwyższą średnią – studia I stopnia

Niżej (za zgodą zainteresowanych) podane są dane osobowe studentów Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn, którzy obecnie są na ostatnim roku studiów I stopnia i mają najwyższą średnią na swojej specjalności.

Kierunek Automatyka i Robotyka

Specjalność Automatyka Przemysłowa

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Walczyński Bartłomiej 4,65 bartek.walczynski94@gmail.com
2 Warot Filip 4,52 Warotfilip@gmail.com
3 Głowacka Anna 4,39 glowacka.anna.1995@gmail.com
4 Szustak Dawid 4,31 dawidszustak@gmail.com, tel. 724 274 224
5 Giersz Kamil 4,05 giersz.kamil@gmail.com
6 Jurek Radosław 4,01 radek19941994@interia.pl, tel. 784 100 466

Specjalność Sterowanie Obiektami Mobilnymi

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Skrzypczyk Sebastian 4,26 seb.skrzypczyk@gmail.com
2 Błaszczyk Dariusz 4,18 dariuszb128@gmail.com

Kierunek Inżynieria Bezpieczeństwa

Specjalność Bezpieczeństwo Pracy i Transportu

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Kozińska Monika 4,24 monikakozinska5@gmail.com

Specjalność Inżynieria Bezpieczeństwa Wewnętrznego

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Badowska Ilona 4,18 badowska.ilona94@gmail.com, tel. 694 467 963
2 Golonka Marta 3,98 margol98@wp.pl, tel. 664 972 821

Specjalność Przemysłowe Systemy Bezpieczeństwa

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Bielecka Anna 4,08 aniabielecka95@wp.pl, tel. 570 220 993
2 Krawiec Edyta 4,06 ekrawiec21@gmail.com

Kierunek Mechanika i Budowa Maszyn

Specjalność Inżynieria Materiałów Metalowych i Spawalnictwo

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Kowal Paweł 4,29 pawcio7994@gmail.com, tel. 669 677 360

Specjalność Samochody i Ciągniki

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Gruszczyński Michał 4,33 michalgruszczynski95@gmail.com, tel. 518 633 097

Specjalność Systemy CAD/CAE

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Stępień Mateusz 4,27 mateusz.stepien1@gmail.com, tel. 735 039 060
2 Szlęzak Mateusz 4,11 mati.szlezak@wp.pl, tel. 730 518 671

Specjalność Uzbrojenie i Techniki Informatyczne

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Tyban Katarzyna 4,34 katarzyna.tyban@gmail.com

Kierunek Transport

Specjalność Transport Samochodowy

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Trześniewska Małgorzata 3,94 malgorzata.trzesniewskaa@gmail.com