Kierownik bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba ico_bud_b_30px 4.31 ico_tel_30px 41 34-24-433 ico_mail_30px ksmzko Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.30 – 16.30,

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax e-mail
mgr inż. Paulina Kowalik ico_bud_b_30px 4.30 ico_tel_30px 41 34-24-321 ico_mail_30px pkowalik

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr hab. inż. Zbigniew Dziopa, prof. PŚk ico_bud_b_30px 4.29 ico_tel_30px 41 34-24-775 ico_mail_30px zdziopa Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 13.30 – 15.00, pok. 4.29B

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Marzena Mięsikowska ico_bud_b_30px 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-334 ico_mail_30px marzena Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 11.40 – 13.00,
dr hab. inż. Izabela Krzysztofik ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px pssik Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 14.00-15.30, pok. 4.28B
dr inż. Konrad Stefański ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px kstefanski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek, 16.30 – 18.00,
dr Rafał Pawlikowski ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px rpawlikowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 15.30 – 17.00, pok. 4.19B
dr hab. inż. Rafał Chatys ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px chatys Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek, 16.00 – 17.10, pok. 4.19B

 

Asystenci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Daniel Gapiński ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px dgapinski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 15.00 – 16.30,
mgr inż. Marta Grzyb ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px mgrzyb Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.00 – 12.30
dr inż. Łukasz Nocoń ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px lnocon Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa, 14.30 – 16.00, pok. 0.03B
mgr inż. Piotr Szmidt ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px pszmidt Baza Beta Dorobek
Konsultacje:  poniedziałek 11.40 – 13.10

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Maciej Nyckowski ico_bud_b_30px ico_tel_30px ico_mail_30px mnyckowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: sobota nieparzysta, 12.30 – 15.00
mgr inż. Krzysztof Piernik ico_bud_b_30px  4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px kpiernik Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 11.40 – 13.10

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax e-mail
Andrzej Radek ico_bud_b_30px 4.01 ico_tel_30px 41 34-24-428 ico_mail_30px aradek