Kierownik bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba ico_bud_b_30px 4.31 ico_tel_30px 41 34-24-433 ico_mail_30px ksmzko Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.30 – 16.30,

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax e-mail
mgr inż. Paulina Kowalik ico_bud_b_30px 4.30 ico_tel_30px 41 34-24-321 ico_mail_30px pkowalik

 

Zakład Dynamiki i Sterowania Obiektów Ruchomych

Kierownik zakładu bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba ico_bud_b_30px 4.31 ico_tel_30px 41 34-24-433 ico_mail_30px  ksmzko Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.30 – 16.30,

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr hab. inż. Zbigniew Dziopa, prof. PŚk ico_bud_b_30px 4.29 ico_tel_30px 41 34-24-775 ico_mail_30px zdziopa Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 11.40-13.10, pok. 4.29B

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Marzena Mięsikowska ico_bud_b_30px 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-334 ico_mail_30px marzena Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 13.30 – 15.00,
dr hab. inż. Izabela Krzysztofik ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px pssik Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 14.00-15.30, pok. 4.28B
dr inż. Konrad Stefański ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px kstefanski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek, 16.30 – 18.00,
dr Rafał Pawlikowski ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px rpawlikowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 13.30 – 15.00, pok. 4.19B
dr hab. inż. Rafał Chatys ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px chatys Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.00 – 16.30, pok. 4.19B

 

Asystenci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Daniel Gapiński ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px dgapinski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 17.00 – 18.30,
mgr inż. Marta Grzyb ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px mgrzyb Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 11.00 – 12.30
mgr inż. Łukasz Nocoń ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px lnocon Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 9.50 – 11.20, pok. 0.03B
mgr inż. Gabriel Bracha ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px gbracha Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 13.30 – 15.00

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Maciej Nyckowski ico_bud_b_30px ico_tel_30px ico_mail_30px mnyckowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: sobota nieparzysta, 12.30 – 15.00
mgr inż. Krzysztof Piernik ico_bud_b_30px  4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px kpiernik Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 11.40 – 13.10
mgr inż. Piotr Szmidt ico_bud_b_30px ico_tel_30px ico_mail_30px pschmidt Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax e-mail
Andrzej Radek ico_bud_b_30px 4.01 ico_tel_30px 41 34-24-428 ico_mail_30px aradek

Zakład Materiałoznawstwa i Technologii Amunicji

Kierownik zakładu bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr hab. inż. Sławomir Spadło, prof. PŚk ico_bud_b_30px 5.10 ico_tel_30px 41 34-24-517 ico_mail_30px sspadlo Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 12.00-13.30

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Andrzej Dziadoń ico_bud_b_30px 5.15a ico_tel_30px 41 34-24-508 ico_mail_30px adziadon Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 12.00 – 13.30

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Joanna Borowiecka-Jamrozek ico_bud_b_30px 5.13 ico_tel_30px 41 34-24-515 ico_mail_30px jamrozek Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 15.00 – 16.00
dr inż. Wojciech Depczyński ico_bud_b_30px 5.32 ico_tel_30px 41 34-24-506 ico_mail_30px wdep Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 9.00 – 12.00
dr hab. inż. Marek Konieczny ico_bud_b_30px 5.01 ico_tel_30px 41 34-24-522 ico_mail_30px mkon Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 10.00 – 11.30
dr inż. Tomasz Miłek ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px tmatm Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 9.30 – 10.30
dr hab. inż. Renata Mola ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px rmola Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.40 – 13.00
dr inż. Piotr Thomas ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px thomas Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.00 – 12.00

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Kazimierz Bolanowski ico_bud_b_30px 5.32 ico_tel_30px 41 34-24-506 ico_mail_30px mockb Baza Beta Dorobek
Konsultacje:piątek 13.00 – 15.00
dr inż. Jarosław Pacanowski ico_bud_b_30px 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-530 ico_mail_30px jpacan Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 12.00 – 13.00, Środa 8.30 – 9.30
dr inż. Andrzej Skrzypczyk ico_bud_b_30px 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-530 ico_mail_30px tmaask Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek parzysty 13.00 – 14.00, Środa 13.30 – 14.30

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Maria Cygan ico_bud_b_30px 5.13 ico_tel_30px 41 34-24-515 ico_mail_30px mcygan Baza Beta Dorobek
Konsultacje: piątek 15.00 – 16.00

 

Asystenci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż.  Dominik Dudek ico_bud_b_30px 5.09 ico_tel_30px ico_mail_30px ddudek Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek nieparzysty 11.40 – 13.10
mgr inż. Piotr Młynarczyk ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px ico_mail_30px p.mlynarczyk ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 11.30 – 13.00

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Piotr Bolanowski ico_bud_b_30px ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px pbolanowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje:
mgr inż. Daniel Krajcarz ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px dkrajcarz Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 14.00 – 15.30
mgr inż Bartłomiej Szwed ico_bud_b_30px 5.30 ico_tel_30px 41 34-24-507 ico_mail_30px bszwed Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 13.30 – 16.00
mgr inż Damian Bańkowski ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px dbankowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek 12.00 – 13.00
mgr inż. Tomasz Bucki ico_bud_b_30px 5.30 ico_tel_30px 41 34-24-507 ico_mail_30px tbucki Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 15.00 – 17.00
mgr inż. Michał Cieślik ico_bud_b_30px 5.33 ico_tel_30px ico_mail_30px mcieslik Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 11.30 – 12.30
mgr inż. Marcin Kargul ico_bud_b_30px 5.33 ico_tel_30px ico_mail_30px mkargul Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek nieparzysty 10.00 – 13.00, środa 9.00 – 10.00

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax e-mail
Ryszard Kozłowski ico_bud_b_30px 7H ico_tel_30px 41 34-24-414 ico_mail_30px @tu.kielce.pl
Bogdan Swat ico_bud_b_30px 7H ico_tel_30px 41 34-24-402 ico_mail_30px @tu.kielce.pl

Laboratorium Elektronowej Mikroskopii Skaningowej i Mikroanalizy Rentgenowskiej

Adiunkt naukowy bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Justyna Kasińska ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px kasinska Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Krzysztof Antoszewski ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px ktrka Baza Beta Dorobek
mgr inż. Piotr Furmańczyk ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px pfurmanczyk Baza Beta Dorobek