Katedra Automatyki i Robotyki

Kierownik bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Dariusz Janecki ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-512 ico_mail_30px djanecki Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 12.00 – 13.00

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
prof. dr hab. inż. Radim Farana ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px radim.farana@osu.cz Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Piątek parzysty 8.00 – 12.00
dr hab. inż. Zynovij Mychuda, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px z_mychuda@ukr.net Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek parzysty 9.30 – 11.40 i przez internet z_mychuda@ukr.net
dr hab. inż. Leszek Płonecki, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 120a ico_tel_30px 41 34-24-478 ico_mail_30px plonecki Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 9.00 – 10.00, Czwartek 14.30 – 16.00
dr hab. inż. Jerzy Stamirowski, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px j.stamirowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 14.30 – 16.00 (nieparzyste), Czwartek 11.00 – 12.30 (parzyste)
dr hab. inż. Leszek Cedro, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 105 ico_tel_30px 41 34-24-606 ico_mail_30px lcedro Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 13.10 – 14.10

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Paweł Łaski ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-489 ico_mail_30px pawell Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 9.50 – 11.40
dr inż. Jarosław Zwierzchowski ico_bud_ctlm_30px 211 ico_tel_30px 41 34-24-607 ico_mail_30px j.zwierzchowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek parzysty 11.00 – 11.40, Środa parzysta 13.30 – 14.30
dr inż. Adam Szcześniak ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-489 ico_mail_30px a.szczesniak Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 11.30 – 13.00

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Marek Cabaj ico_bud_ctlm_30px 105 ico_tel_30px 41 34-24-606 ico_mail_30px marek.cabaj@wp.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałki nieparzyste: 15.15 – 16.30, czwartki nieparzyste: 11.30 – 13.00 i 15.15 – 16.30
mgr inż. Hubert Wiśniewski ico_bud_ctlm_30px 211 ico_tel_30px 41 34-24-607 ico_mail_30px hubert.w Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 12.30 – 15.00

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
dr inż. Stanisław Dziechciarz ico_bud_ctlm_30px 111 ico_tel_30px 41 34-24-605 ico_mail_30px dziechciarz Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek parzyste 9.50 – 11.20, środa nieparzyste 9.50 – 11.20

 

Asystenci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Grzegorz Witkowski ico_bud_ctlm_30px 205 ico_tel_30px 41 34-24-597 ico_mail_30px gwitkowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 9.50 – 11.20
mgr inż. Dawid Pietrala ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px ico_mail_30px dpietrala Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.40 – 13.10
mgr inż. Krzysztof Borkowski ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px ico_mail_30px kborkowski Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Piątek  9.50 – 11.20

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Krzysztof Wieczorkowski ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px ico_mail_30px kwieczorkowski@interia.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax e-mail aktywność
mgr inż. Krzysztof Górzyński ico_bud_ctlm_30px 118 ico_tel_30px 41 34-24-604 ico_mail_30px k.gorzynski Baza Beta Dorobek